Hakka ärikliendiks

Oled pediküürija ja võlud jalgu esteetiliseks? Soovid aidata inimesi nende jalamuredega? Oled läbinud jalaravi koolituse? Tegeled meditsiinilise jalahooldusega? Kui vastasid jah vähemalt ühele neist küsimustest siis on Foot Care Centeri ärikliendi-programm just Sinule.

  • Ärikliendile kehtivad hulgihinnad
  • Äriklient saab vähemalt kord kuus e-posti teel uudisikirja pakkumiste, uudistoodete ja eelolevate sündmuste (sh koolitused) kohta

Foot Care Center on Saksamaa kaubamärkide Ruck® (peclavus®), CareMed® (Sanamed®, demykoMed®) ja acurata® ametlik maaletooja ja edasimüüja. Samuti tegeleme kaubamärkide Baehr® (Pedibaehr®) , B/S® ja Prontoman® edasimüügiga. Tegemist on jalahoolduse valdkonnas kanda kinnitanud brändidega, mille tooted leiavad igapäevaselt kasutust meie töös Jalaravi Kliinikus.

Ärikliendiks hakkamiseks täida palun allolev vorm. Neid andmeid vajame selleks, et arveid korrektselt vormistada. Edaspidi veebikeskkonda sisselogimiseks vali omale e-poe kasutajanimi ja parool. Seejärel vaatab Foot Care Centeri töötaja täidetud vormi üle ja kinnitab taotluse esimesel võimalusel. Pärast taotluse kinnitamist saad alustada tellimuste tegemist ärikliendina.

Loading...