RUCK®

Jalahoolduse professionaalile

Kõik inimesed armastavad loomulikult terveid ja ilusaid jalgu. Meie jalad kannavad meid läbi elu ja viivad edasi – seetõttu töötab Ruck armastuse ja kirega, et muuta see visioon reaalsuseks. Rucki toodetel on juba aastaid erakordne koht jalahoolduse ja podoloogia valdkonnas. Innovatsioon ja traditsioon ei ole Rucki puhul vastandid. Iga uue tootega tuleb head nime uuesti tõestada. Selle kallal töötatakse pidevalt ja seda on saatnud edu. Ükskõik kas tegemist on protseduuritooli või seadmega – mida nimi lubab, seda sisaldavad kõik tooted. Foot Care Center OÜ on RUCK® ametlik maaletooja ning pakub lisaks müügile ka soovitusi igapäevaseks tööks RUCK® survekaitse abivahenditega, instrumentidega, pediküüriaparaatidega ning kabinetisisustusega.

RUCK® Instrumendid

Jalaspetsialisti üheks tähtsaimaks visiitkaardiks on tema kasutatavad instrumendid. Jalahoolduse kõige olulisemate käsitööriistade tippkvaliteet oli ja on RUCKis esmatähtis. Sel põhjusel on RUCK® instrumendid põhjalikult välja töötanud, et need oleks võimalikult ergonoomsed ja efektiivsed.

RUCK® Mobiilne jalahooldus

Vii jalahoolduse teenus kliendile otse koju või osuta teenust asutustes. RUCK® mobiilse jalahoolduse tooted pakuvad kõike vajalikku, et muuta jalahoolduse teenus mobiilseks.

1, 2, 3 – Sinu kabinet on alati seal.

RUCK® Survekaitse

Pakkudes surve jagamist, pehmendust ja kaitset, ei võimalda tooted mitte ainult pidurdada olukorra süvenemist, vaid ka leevendada valu ning põletikku. Kõik tooteid on põhjalikult testitud ja need vastavad meditsiinitoodetele kehtestatud nõuetele. Kasutatud on ainult mitteallergilisi alusmaterjale ja pidevalt viiakse läbi kvaliteedikontrolle. Vali endale sobivaim toode basicsilicon või smartgel seeria seast.

peclavus® Looduskosmeetika

Tooteseeriad saab juba värvilahenduse järgi ära tunda: kas need on mõeldud professionaalseks või koduseks jalahoolduseks, rahustavaks heaolu-hoolitsuseks, lastele või kaunitele kätele– õige sarja tõhusate toodetega leiab igaks otstarbeks.

Seotud tooted:

Seotud kategooriad: