JALAKAUBAMAJA

Kõik inimesed väärivad heaolu tunnet, mille annavad terved ja hooldatud jalad

Sellest hetkest kui õpime kõndima kuni väärika vanaduspõlveni kannavad jalad meie raskust igapäevaselt. Jalad on meie kontakt maailmaga ning jalgade tervisest sõltub meie liikumisvõime.

Selleks, et jalad saaksid meid pikalt ja hästi teenida tuleb nende eest korralikult hoolt kanda. Kõik algab teadlikkusest: jalgu peab puhastama ning surve ja hõõrdumise eest kaitsma, jalanahka peab niisutama ning varbaküüsi peab korrigeerima.

Ühel või teisel põhjusel tekkinud jalamured nagu näiteks sissekasvanud küüned, kannalõhed, paksendid, konnasilmad, soolatüükad või muud jalaprobleemid peab lahendama. Ebamugavust ja valu ei pea kannatama. Mistahes jalaprobleemide korral palume pöörduda jalaspetsialisti poole.

Jalakaubamajast leiad kõik jalahoolduseks vajaliku ühest kohast

Jalakaubamaja pakub laia valikut kvaliteetseid tooteid ja lahendusi nii professionaalseks kasutamiseks kui ka koduseks jalahoolduseks. Meie tootevalik sisaldab looduslikku jalahoolduskosmeetikat, korrigeerivaid survekaitse abivahendeid, ergonoomilisi instrumente, usaldusväärseid pediküüriaparaate, erinevaid puuriotsikuid, isikukaitsevahendeid, kabinetisisustust ning muid jalahoolduseks vajalikke tarvikuid. Tooteid on võimalik leida kasutades tootekategooriaid, tootefiltrit või otsinguriba.

Jalakaubamajas on esindatud erinevad jalavaldkonnas tuntud brändid nagu acurata®, Baehr® ja Pedibaehr®, BerndStolz®, Caremed®, Demykomed® ja Sanamed® ning Ruck® ja peclavus®.

Jalakaubamaja veebipood on avatud ööpäevaringselt, soovi korral saab osta tooteid kohapealt. E-poe tellimuse saadame postiga nii, et jalgade eest hoolitsemine on eriti mugav.

Neile, kes hoolivad jalgadest