acurata®

acurata instrumente kasutatakse jalaravis, meditsiinilises, kosmeetilises jalahoolduses ja pediküüris. acurata küünelõikurid pakuvad maksimaalset jõudlust ja vastupidavust küüneseene, nahalõhede, paksendite ja konnasilmade töötlemisel.

Baehr®

Liigume me kõrgete kontsadega või mugavates tossudes – meie jalad väärivad palju rohkem tähelepanu, kuna kannavad meid läbi meie elu. Terved jalad igas vanuses on väärt eesmärk, mille saavutamisesse annavad jalaspetsialistid oma erialateadmistega praktikas iga päev suure panuse. Baehri toodete arendamiseks on kasutatud enam kui 70 aastat kogemust ja uurimistööd.

Pedibaehr®

Tervis, hooldus ja heaolu tõstavad oluliselt elukvaliteeti. Pedibaehri tooted imenduvad kiiresti, on meeldiva lõhnaga ja annavad koheselt mõnusa heaolutunde.  PEDIBAEHR® sarjaga on Sinu käsutuses lai valik tooteid, millega saad nüüd veelgi paremini vastata individuaalsetele nahavajadustele.

BerndStolz®

Õrn jõud loomulikult tervete küünte jaoks. Arvutipõhine paindetugevuse testimine, magnet-induktiivne paksuse kontroll ja püsiv nakketugevuse testimine – need on vaid kolm arvukatest kriteeriumidest, mis tagavad BS-klambrite pideva täpsuse ja töökindluse. Lühidalt: kriteeriumid on määratletud. Rakendatud. Eesmärgid saavutatud!

3099216-600x600

demykoMed®

CareMedi edukas seeria “demykoMed” pakub kiiret ja usaldusväärset kaitset seente suhtes tundlikele jalgadele. Tugevda oma nahabarjääri ja naudi hügieenitunnet ja meeldivat värskust, eriti pärast viibimist riskipiirkondades nagu basseinides, duširuumides ja saunades.

Sanamed®

Professionaalne vahthooldussari kaunite jalgade ja käte jaoks. Kõik Sanamedi tooted on “Made in Germany”. Need on toodetud maailma ühe kõrgeima kvaliteedistandardi järgi ja nende suhtes kohaldatakse pidevat kontrolli

Prontoman®

Prontomani tooteportfelli on aastaid edukalt kasutanud paljud jalahooldusspetsialistid ja podoloogid. Olles üks maailma juhtivaid polüheksaniidtehnoloogia ettevõtteid, pakub Prontomed GmbH innovaatilisi eritooteid hügieeni- ja nakkuskaitseks erinevates meditsiini- ja kosmeetikavaldkondades. Prontomed garanteerib parima võimaliku kvaliteedi!

Ruck®

Rucki toodetel on juba aastaid erakordne koht jalahoolduse ja podoloogia valdkonnas. Innovatsioon ja traditsioon ei ole Rucki puhul vastandid. Iga uue tootega tuleb head nime uuesti tõestada. Selle kallal töötatakse pidevalt ja seda on saatnud edu. Ükskõik kas tegemist on protseduuritooli või seadmega – mida nimi lubab, seda sisaldavad kõik tooted.

peclavus®

Looduslikud hooldustooted justkui individuaalselt kohandatud: Rohkem kui 125 ülitõhusa valemiga peclavus® pakub maksimaalset mitmekesisust trendiloova iseloomuga. Lisaks PODOcare põhihoolduse seeriale on PODOmed ja PODOdiabetic sarja tooted spetsiaalselt loodud jalaprobleemidega ja tundliku nahaga inimestele.

Tasuta transport

Pakiautomaati alates 75€ ostust
Kulleriga koju alates 100€ ostust