B/S® (BerndStolz)

Professionaalne ja täpne

Professionaalne, täpne, patsiendisõbralik ja järjekindel nõustamises, teeninduses ja müügis. Need on neli peamist kriteeriumi, mille järgi Bernd Stolz GmbH on ettevõtte peakorteris Ambergis pidevalt uurinud ja tootnud rohkem kui kolm aastakümmet. Arvutipõhine paindetugevuse testimine, magnet-induktiivne paksuse kontroll ja püsiv nakketugevuse testimine – need on vaid kolm arvukatest kriteeriumidest, mis tagavad BS-klambrite pideva täpsuse ja töökindluse. Lühidalt: kriteeriumid on määratletud. Rakendatud. Eesmärgid saavutatud! Foot Care Center OÜ on B/S® ametlik edasimüüja ning pakub lisaks müügile ka soovitusi igapäevaseks tööks B/S® küünebreketitega..

Õrn jõud loomulikult tervete küünte jaoks

Iseaktiivne ja tervislik tundlikele varbaküüntele! B/S-küüneklamber on küünte korrigeerimise breket tundlike varbaküünte kosmeetiliseks raviks. Kuid see pole lihtsalt suvaline traks, vaid kleepuv klamber. Küüneklambri optimaalse kasutamise korral on küüne paranemine näha juba lühikese aja pärast – ja eelkõige asjaosalisele tunda.

B/S-klamber koosneb klaaskiuga tugevdatud plastikust – duroplastist. Termoreaktiivsed plastid või õigemini duromeerid on teatud tüüpi plastid, mille eeliseks on kõrge kuumakindlus. Lisaks põhjustab nende madal paisumiskoefitsient üldiselt suurt mõõtmete stabiilsust. See professionaalselt testitud ja klassikaline materjal on loomulikult täiuslikult kohandatud kliendisõbraliku rakendusega.

Omadused:

  • veekindel
  • kosmeetiline disain
  • kiire toime
  • mugav kanda
  • äärmiselt lame

Enne ravi tuleb patsiendiga selgitada: B/S küüneklambrit ei tohi kanda haigetele küüntele, nt seenhaigus, psoriaas, onühholüüs jne.

Tasub teada: B/S küüneklambri eemaldamiseks on kõige parem kasutada sirgeid küünetange enne iga uut pealekandmist ja enne viimast töötlemist. Selleks aseta tangid ühes otsas “varba ja küüne vahele”. Võid sideme lihtsalt katkestada ja B/S klambri ettevaatlikult küünelt lahti võtta. B/S küüneklambri ravi kestab tavaliselt mitu kuud, kuni soovitud lõpptulemus on saavutatud. Soovitame ravi ajal B/S klambrit vahetada iga 4–6 nädala järel.

B/S® Classic

Probleemivabaks kasutamiseks! B/S Classic küüneklamber on olnud tõestatud ja edukas teraapiakontseptsioon enam kui 30 aastat.

B/S® Magnet

B/S Magnet küüneklamber ei kinnitata vaid keskelt külgedele – pealekandmist saab teostada ka täpselt ühest küünevallist kuni teise vallini. B/S magnetaplikaator töötati välja spetsiaalselt selleks, et küüneklambrit saaks veelgi mugavamalt ja täpsemalt paigutada.

B/S® Magnet+

Laiem. Lamedam. Võimsam.

B/S standardlaius on 3 millimeetrit. B/S Magnet+ mõõtmed on suurendatud 4 millimeetrini. Tänu 30 protsenti suuremale laiusele on ka selle liimipind kasvanud umbes 30 protsenti. See tähendab, et ühendus küünega on otsustavalt intensiivistunud. Loogiliselt võttes on B/S Magnet+ võimsus nüüd umbes 30 protsenti tugevam.

B/S® Quick

Sõrmesõbralik meetod.

Erinevalt teistest B/S-süsteemidest oli B/S Quick küüneklamber eelnevalt asetatud kandurile, mis toimib ka aplikaatorina. See aitab küüneklambrit kanda kõnealusele küünele vaid sõrmedega.

Seotud tooted: