Remmele’s Propolis®

Traditsiooniline, tuntud ja tõestatud

Remmele’s Propolis hooldustooteid on kasutatud kehahoolduses, kosmeetikas, jalahoolduses, jalaravis, dermatoloogias, diabetoloogias ja loodusravis juba üle 40 aasta. Need sobivad ideaalselt ka diabeetikutele.

Kõrgkvaliteetsed tooted

Loodusliku Remmele kosmeetika- ja meditsiinikabinettidele ning erakasutajatele mõeldud hooldussarja aluseks on peen segu mitme kontinendi parimatest taruvaigu sortidest, mesilaspiimas, eeterlikud õlidest ja muudest looduslikest koostisosadest. Kuna teised tavapärased hooldustooted on oma koostiselt ja efektiivsuselt sageli sarnased, on Remmele Propolis pühendunud spetsiaalselt väärtusliku taruvaigu töötlemisele.

Puhtad ja looduslikud toimeained

Nende jalahooldustoodete põhivalemi töötas aastakümnete pikkuse kogemuse jooksul välja Saksa Remmele-Fischer oma Passau jalaravikabinetis. Säilitusaineid kasutatakse ainult äärmisel vajadusel. Optimaalsete hooldustulemuste saavutamiseks soovitatakse kombineerida ainult hoolikalt kooskõlastatud tooteid Remmele’s Propolise sarjast.

Ökosüsteemide ja loomade tunnustamine

Remmele taruvaigutooted on valmistatud eranditult Saksamaal ja neid ei testita loomade peal.

“Remmele taruvaik ühendab kaasaegse teaduse leiud loodusjõududega. Midagi, mis on ammu unustatud, ärkab ellu.” – Claudio Remmele Fische