peclavus®

Üks bränd, kuus tootesarja

Looduslikud hooldustooted justkui individuaalselt kohandatud: Rohkem kui 125 ülitõhusa valemiga peclavus® pakub maksimaalset mitmekesisust trendiloova iseloomuga. Lisaks PODOcare põhihoolduse seeriale on PODOmed ja PODOdiabetic sarja tooted spetsiaalselt loodud jalaprobleemidega ja tundliku nahaga inimestele. Foot Care Center OÜ on peclavus® ametlik maaletooja ning pakub lisaks müügile ka soovitusi igapäevaseks tööks peclavus® jalahoolduskosmeetikaga.

Loomulik jalgade tervis

Inimorganismi suurima organina on nahk pidevas muutumises. PODOcare sarja valemid, mis on koostatud pöörates suurt tähelepanu detailidele, pakuvad ka õiget lahendust igale nahavajadusele.  peclavus® PODOcare on sari jalgade tervise eest hoolitsemiseks, normaliseerimiseks ja taastamiseks. Selle tootesarja jalakreemid, losjoonid, vannid, pihustid, jaladeodorandid ja küüneõlid oma tasakaalustatud koostisainetega ennetavad aktiivselt sümptomeid või leevendavad neid täiesti loomulikul viisil.

Tõhus abi jalaprobleemide korral

Olgu selleks naha- või küüneseen, tüükad, paksendid või probleemid küünevallis: oma tasakaalustatud koostisainetega jalakreemid, tinktuurid, palsamid, pihustid, kreemid ja õlid ennetavad aktiivselt sümptomeid või leevendavad neid täiesti loomulikul viisil. Orgaanilised puuvilja- ja taimeessentsid, eeterlikud õlid, väärtuslik taruvaik, piimhape ja lanoliin on vaid mõned peclavus® PODO sarja iseloomustavatest käsitsi valitud toimeainetest.

Õrn hooldus tundlikele jalgadele

peclavus® PODOdiabetic on spetsiaalselt kohandatud tundlike jalgade vajadustele. Oma vähese ärritava koostisega PODOdiabetic jalakreem ja kõik muud õrna hooldussüsteemi komponendid sobivad ideaalselt diabeetikutele ja neurodermatiidi või psoriaasi põdevatele inimestele. PODOdiabetic tooted toetavad Teid päevast päeva kohusetundlikul enesehooldusel käsitsi valitud koostisosadega ning sünteetiliste lõhna- ja värvainete, säilitusainete ja parabeenide puudumisega.

Heaolu kehale ja hingele

Samm-sammult, hingetõmbe haaval lõdvestunud enese poole: terviklik tootesari peclavus® wellness veenab rohkem kui 55 massaaži- ja heaolutootega, mida saab kasutada professionaalsetes spaades, kosmeetikastuudiotes, hotellides või üsna mugavalt kodus. Leia oma sisemine rahu, paranda tuju ja loo turvaline koht – tänu sertifitseeritud looduskosmeetikale toimib see peaaegu iseenesest. Pole vahet, kas tegemist on lõõgastava vanni, meeldivalt soojendava massaaži või nahka hellitava rikkaliku hooldusega: teadlik otsus hoolitseda enda eest on alati seda väärt.

Loomulikult hoolitsetud käed

Käte ja küünte vajadustele kohandatud universaalne looduslik hooldussari, mis pakub lahendusi igas eas – alates lisaniiskusest kuni aktiivse regenereerimiseni.

Lõbusa faktoriga õrn hooldus lastele

Õrn nahale, eriti mahe ja ülivärske lõhnaga – lastele mõeldud värviline tootevalik muudab pisemate kehahoolduse suurepäraseks seikluseks.

Sertifitseeritud looduskosmeetika

Enamik peclavus® tooteid on sertifitseeritud tõelise loodus- ja orgaanilise kosmeetika NATRUE rahvusvahelise pitseriga. See pitsat antakse kogu maailmas ainult toodetele, mis vastavad NATRUE kõrgeimatele loomulikkuse ja kvaliteedi standarditele:

SISALDAB

 • looduslikke ja orgaanilisi koostisosi
 • looduslikke eeterlikke õlisid
 • aineid, mida saab looduslikku ringlusse tagasi viia
 • õrna tootmisprotsessi

EI SISALDA

 • sünteetilisi lõhna- või värvaineid
 • parabeene (sünteetilisi säilitusained)
 • PEG-sid (sünteetilisi emulgaatoreid)
 • mineraalõlisid, mikroplaste või silikoone
 • lõpptoodete või taimsete koostisosade kiiritamist
 • geneetiliselt muundatud organisme
 • kahjulikke raketikütuseid