acurata®

Jalahoolduse professionaalile

Jalgade ja küünte raviks välja töötatud suure jõudlusega instrumendid toetavad jalaspetsialiste, pediküürijaid ja küünetehnikuid nende igapäevatöös. acurata® imperial freesid, teemantinstrumendid ja poleerijad on optimeeritud mitmesuguste rakenduste jaoks. Kvaliteeti kontrollitakse kõikides tootmisfaasides vastavalt standardile DIN EN ISO 13485. Veendu ületamatus lõikevõimes, sujuvas töötamises ja pikas tööeas. Foot Care Center OÜ on acurata® ametlik edasimüüja ning pakub lisaks müügile ka soovitusi igapäevaseks tööks acurata® puuriotsikutega.

Sujuv töö, pikk eluiga

acurata® instrumente kasutatakse jalaravis, meditsiinilises, kosmeetilises jalahoolduses ja pediküüris. acurata® puuriotsikud pakuvad maksimaalset jõudlust ja vastupidavust küüneseene, nahalõhede, paksendite ja konnasilmade töötlemisel. Need sobivad eriti hästi mükoossete või grüpootiliste varbaküünte või küüneseene eemaldamiseks, silumiseks ja küünte modelleerimiseks. acurata® soovitab mitteväärismetallist kombineeritud hammastega lõikureid, kui seeneküüned tuleb kiiresti eemaldada, siluda ja vormida.

ACURATA IMPERIAL märgiga instrumendid, mis on valmistatud parima teraga karbiidist ja töödeldud tipptasemel CNC-masinatel, vastavad kasutajate kõrgetele ootustele. Täpne teemantlihvitud lõikeserva geomeetria tagab tõhusa lõikeenergia ja vibratsioonivaba kontsentrilisuse.

ACURATA A-DIAMANT  kasutab kõige kaasaegsemat teemanttehnoloogiat. Säilituskiht on tasane, ilma punnideta. Iga tera on madalale surutud ja takistamatult lihvitud. Tulemuseks on pika kasutuseaga püsivalt terav lihvimisinstrument.

ACURATA POLEERIJAD / HARJAD on mõeldud küünte silumiseks, poleerimiseks, matistamiseks ja puhastamiseks.

Seotud kategooriad:

Seotud tooted: