CareMed®

Loodussõbralikud lahendused

Erinevad keskkonnamõjud koormavad meie nahka iga päev, seetõttu on õige hooldus meie tervise ja heaolu jaoks hädavajalik. Avasta CareMedi kvaliteetsed hooldustooted ja koge terve, hästi hooldatud ja elastse naha tunnet. CareMedi jaoks on oluline jätkusuutlikkus ja armastus keskkonna vastu.  Oma kreemipurkide ja -tuubide jaoks kasutab ettevõte “I’m nature” märgistusega pakendeid, mis on valmistatud peaaegu 100% taastuvast taimsest toorainest. CareMed Products on tulevikku suunatud, jätkusuutlik ja CO2-teadlik ettevõte. Foot Care Center OÜ on CareMed® ametlik maaletooja ning pakub lisaks müügile ka soovitusi igapäevaseks tööks CareMed® jalahooldustoodetega (sealhulgas Sanamed® vahtkreemid ja demykoMed® hügieenivalem).

100% vegan

CareMed teadlikult ei kasuta oma toodetes loomseid koostisosi, seetõttu on Sanamed vahtkreemide seeria tooted 100% vegan ning sobivad veganitele. Kõik Sanamedi tooted on “Made in Germany”. Need on toodetud maailma ühe kõrgeima kvaliteedistandardi järgi ja nende suhtes kohaldatakse pidevat kontrolli. See läheb arvesse ka nende valitud toorainetarnijate puhul.

Sanamed® vahtkreemid

Sanamed® – professionaalne vahthooldussari kaunite jalgade ja käte jaoks. Avasta kaasaegse ravimvormi eelised – Sanamed kreemi-vahutehnoloogia erakordseks hoolduskogemuseks. Sõltumatu dermatoloogiline aruanne on kinnitanud kogu Sanamedi jalahooldussarja väga head nahasobivust.

demykoMed® hügieenivalem

CareMedi edukas seeria “demykoMed” pakub kiiret ja usaldusväärset kaitset seente suhtes tundlikele jalgadele. Tugevda oma nahabarjääri ja naudi hügieenitunnet ja meeldivat värskust, eriti pärast viibimist riskipiirkondades nagu basseinides, duširuumides ja saunades. demykoMed® – Sinu jalgade hügieenivalem.

Seotud tooted:

Seotud kategooriad: