BAEHR®

Jalahoolduse professionaalile

Iga inimene on erinev, soov individuaalse hoolduse ja heaolu järele on jalahoolduse valdkonnas juba ammu reaalsuseks saanud. Liigume me kõrgete kontsadega või mugavates tossudes – meie jalad väärivad palju rohkem tähelepanu, kuna kannavad meid läbi meie elu. Terved jalad igas vanuses on väärt eesmärk, mille saavutamisesse annavad jalaspetsialistid oma erialateadmistega praktikas iga päev suure panuse. Baehri toodete arendamiseks on kasutatud enam kui 70 aastat kogemust ja uurimistööd.

Professionaalsed jalahooldusseadmed on kõige olulisemad vahendid jalaravi ja kosmeetilise jalahoolduse valdkonnas. Lihtne kasutamine ja kõrge ohutusstandard on Sinu jalahoolduse klientide ravimisel üliolulised. Baehri jalahooldusseadmed sobivad ühtviisi nii statsionaarseks kasutamiseks kabinetis kui ka transportimiseks Sinu vastuvõtule kliendi juures.

Seadmed

Olenemata sellest, kas kasutad kuiv- või märgtehnoloogiat, saad Baehri uuenduslike masinatega töötada ergonoomiliselt, ohutult ja tõhusalt. Mõlemal tehnikal on oma plussid ja miinused ning need vastavad jalaspetsialistide ravikindlustuse nõuetele.  Baehri auhinnatud pihustus- ja kuivatustehnoloogiaga pediküüriaparaadid ühendavad ergonoomika, ohutuse ja tõhususe. Luba endale ja oma klientidele eriti meeldivaid hoolitsusi BAEHR TEC® jalahooldusseadmetega.

Ergonoomiline, ohutu, tõhus

Kuivtehnika = pediküüriaparaat tolmuimejaga

Suur jõudlus, kergus, madal müratase ja lihtne käsitsemine – see iseloomustab BAEHR TEC® uuenduslikke imemisega jalahooldusseadmeid.

Märgtehnika = pediküüriaparaat pihustustehnoloogiaga

Mikromootoriga käsiinstrument tagab peene pihustamise, mis seob eemaldatud osakesed peaaegu täielikult. Märgtehnika tagab ka kergelt jahutava efekti.

Kabinetisisustus

Taga oma jalahoolduskabinetis maksimaalne mugavus ja meeldiv tööõhkkond. Lisaks uusimatele disainidele ja uusimatele põlvkondadele pöörab Baehr alati tähelepanu kõikide jalahooldusasutuste kvaliteedile ja funktsionaalsusele. Vali oma protseduuritool paljude võimalike kombinatsioonide hulgast ja leia sellele sobiv töötool. Täienda oma professionaalset salongi ergonoomiliselt optimeeritud jalahoolduskappide ning elegantsete ja võimsate valgustatud suurendusklaasidega.

PEDIBAEHR® Looduskosmeetika

Pedibaehr laia jalahooldustoodete valikuga saad nüüd konkreetselt enda või oma klientide nahavajadusi rahuldada. Olgu jalad kuivad, karedad, väsinud või tugevalt higistavad – Pedibaehril on Sulle sobiv hooldus. Naha eest hoolitsevad optimaalselt tasakaalustatud valemid koos tõhusate koostisosadega. Kasutatud on puhtaid ja mahedaid koostisaineid ning enamus tooted on ilma lõhna-, värv- ja säilitusaineteta.

Seotud tooted:

Seotud kategooriad: