Tasuta tarne pakiautomaati alates 100€Maksa nüüd kolmes jaos või järelmaksuga! Võta meiega ühendust telefoni teel +372 564 4125
Jalakaubamaja

TOP SIDE CLIP Küünekorrektsiooni klamber, L suurus (5 tk)

71,00

Saadaval järeltellimisel

Võrreldes tavapäraste klambritega on Top Side Clip küüneklambri otsa konksu asemel klambripea, mida saab hõlpsasti aktiivses asendis fikseerida.

Tootekood: 1235 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Uus TSC (Top Side Clip) küüneklamber lahendab kõik probleemid, mis varem segasid klamberravi või tegid selle isegi võimatuks. Top Side Clip küüneklamber on esimene küüneklamber, millel on klambripea ja seega kõige kiirem ja lihtsaim küüneklamber turul. Seda saab kasutada kõigi sissekasvanud või kõverate varbaküünte puhul. Kaks klambripead lükatakse küünele ettepoole. Patsient tunneb koheselt kergendust küünevallis.

  • Minimeeritud ruumivajadus – küünte kinni pigistamisel on ruumi vaja ainult traadi paksuse ulatuses. See on alati oluline, kui küüsi on vaja naha küljest tõsta.
  • Liikumatu klambri pea – Võrreldes tavapäraste klambritega on Top Side Clip küüneklambri otsa konksu asemel klambripea, mida saab hõlpsasti aktiivses asendis fikseerida.
  • Klambri automaatne fikseerimine – Klambripea, mis klammerdub küünele, ei anna järele isegi koormuse all, nii et klamber ei saa lahti painduda ja vähendab ohtu küünelt lahti tulla.
  • Horisontaalne ja vertikaalne reguleeritavus – Kuna klambri pead saab pöörata nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, suudab TSC küüneklamber kompenseerida konkreetseid küünte deformatsioone.
  • Puuduvad teravad servad – klambrite otsad on kokku rullitud ja seega isekohalduvad. Nad püsivad koormuse all, ega lase oma otsi lahti. See tähendab, et puudub vigastuste oht.
  • Universaalne paigaldatavus – Klambripea horisontaalne ja vertikaalne reguleeritavus tagab, et seda saab kasutada ka äärmiselt pikkadel küüntel.
  • Saab lükata eestpoolt külgmisse küünevalli – Klamberpead saab lükata ja liigutada eestpoolt külgmisse küünevalli. Isegi lehtvedrulaadse pinge all ei muutu TSC-kinnituspea ruumi vajadus.
  • Vedrujõud asuvad küünest kõrgemal – Klambripea eriline kuju tagab, et TSC-klamber toetub alati ainult küünele. See tähendab, et töödelda saab isegi üle 180° kumerusega küünt.

NB! Küünebreketi paigaldamine nõuab vastavat väljaõpet.

Lisainfo

Suurus

L, M, Small

Laosolevate toodete tarneaeg on 2-3 tööpäeva. Eesti laos mitteolevate toodete tarneaeg on 14 tööpäeva.

Pakiautomaati tasuta trasport alates 75€ ja kulleriga kohale alates 100€.

Telli toode pakiautomaati või salongi: Admirali Maja, Ahtri 6a, Tallinn.

Go to Top