Tasuta tarne pakiautomaati alates 100€Maksa nüüd kolmes jaos või järelmaksuga! Võta meiega ühendust telefoni teel +372 564 4125
Jalakaubamaja

RUCK® Lihvmüts freesiotsikule, 10tk, ümar Ø10mm jäme

9,00

Abrasiivsed lihvimismütsikesed kuivade, pragunenud sarvkihtide eemaldamiseks ja silumiseks pärast karmi ettevalmistustööd kannahöövli või skalpelliga.

Tootekood: 27702 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Lihvimismütsike – Abrasiivsed lihvimismütsikesed kuivade, pragunenud sarvkihtide eemaldamiseks ja silumiseks pärast karmi ettevalmistustööd kannahöövli või skalpelliga. Sertifitseeritud meditsiinitoode. Sobib kummiotsikule, mis on roostevaba varrega ja desinfitseeritav kuni 80 °C. Abrasiivsed mütsikesed on alati olnud klassifitseeritud ühekordseks kasutamiseks mõeldud toodeteks, st mõeldud ühekordseks kasutamiseks. See on väga oluline klientide kaitse seisukohast, kuna see välistab ristsaastumise, mis on eriti oluline kõrge riskiga klientidele/patsientidele, näiteks diabeetikutele.

Kõik RUCK® lihvimismütsikesed on saadaval neljas erinevas karedusastmes. Alates „peenest“ lihtsalt silumiseks kuni „ülikaredani“ efektiivseks töötluseks. Igale eesmärgile saab rakendada sobiva mütsikese.

Ümarad ja koonilised lihvimismütsikesed on suurte piirkondade nagu plantaar- ja kannapiirkondade efektiivseks töötluseks.

Teravatipulised lihvimismütsikesed on optimaalsed täpsust nõudvateks lihvimisteks nagu lõhed (ragaadid).

Väikesed ümarad või teravatipulised lihvimismütsikesed on ideaalsed varbavahede või varvaste pindade või tippude lihvimisteks.

Kasutamine: Paigutage kummiotsikule lihvimismütsike ja kasutage naha või küünte lihvimiseks.

Lisainfo

Karedus

jäme, keskmine, peen, super jäme

Laosolevate toodete tarneaeg on 2-3 tööpäeva. Eesti laos mitteolevate toodete tarneaeg on 14 tööpäeva.

Pakiautomaati tasuta trasport alates 75€ ja kulleriga kohale alates 100€.

Telli toode pakiautomaati või salongi: Admirali Maja, Ahtri 6a, Tallinn.

Go to Top