Tasuta tarne pakiautomaati alates 75€Maksa nüüd kolmes jaos või järelmaksuga! Võta meiega ühendust telefoni teel +372 564 4125
Jalakaubamaja

RUCK® Hõbenitraadi aplikaatorid 10 tk, 50%

Logi sisse, et näha hinda

Laos (saab järeltellida)

Hõbenitraadi aplikaatoreid kasutatakse keemiliseks kauteriseerimiseks (kõrvetamiseks) hõbenitraadi ja kaaliumnitraadi segu abil, mis on puidust aplikaatori otsa kinnitatud.

Tootekood: 3413201 Kategooria:

Kirjeldus

Hõbenitraadi aplikaatoreid kasutatakse keemiliseks kauteriseerimiseks (kõrvetamiseks) hõbenitraadi ja kaaliumnitraadi segu abil, mis on pulga otsa kinnitatud. Neid on farmakopöades kirjeldatud pikka aega ja neid saab välispidiselt kasutada väga erinevates valdkondades. Hõbenitraadil on kokkutõmbav (kootav/adstringeeriv) ja haavakoorikut (haavakattu) moodustav toime. Kaaliumnitraat nõrgendab hõbenitraadi toimet. Aplikaatorid võimaldavad käsitleda murekohta punkthaaval, nii et efekt piirdub soovitud alaga.

Hõbenitraadist aplikaatorid on tõestatult efektiivsed tüügaste eemaldamisel ja podoloogias kasutamisel (nt konnasilmade töötlemisel). Haavahoolduses kasutatakse aplikaatoreid hemostaasi tekitamiseks väiksema verejooksu korral või liigse koekasvu (hüpergranulatsiooni) eemaldmiseks, mis võib tekkida haavade paranemisprotsessides.

Kasutamine:

Hõbenitraadi aplikaatoreid tohib kasutada ainult kvalifitseeritud personal (välja arvatud tüügaste eemaldamise korral).  Pulga pea niisutatakse eelnevalt veega. Kui töödeldaval alal on piisavalt niiskust, pole otsa vaja niisutada. Eesmärk on viia hõbenitraadiga rikastatud vedelik kasutuspiirkonda. Pulka rullitakse soovitud kohas mitu korda ühtlaselt; survet avaldada ei tohiks. Töödeldud ala muudab värvi ja eraldub seejärel mõne päeva jooksul ümbritsevast koest. Värvimuutuseks võib kuluda kuni 24 tundi. Vajadusel võib ravi korrata iga 2-3 päeva järel kuni saavutatakse soovitud edu. Hõbenitraadi pulki võib kasutada ainult täpselt töödeldaval pinnal ja see on ette nähtud ühekordseks kasutamiseks. Rakendus on kiire, lihtne ja tavaliselt täiesti valutu.

Ettevaatust! Aplikaatorid võivad värvimuutusi tekitada ka mööblile jm nendega kokkupuutuvatele pindadele.

Telli toode pakiautomaati: 2-3 tööpäeva.

Pakiautomaati tasuta trasport alates 75€ ja kulleriga kohale alates 100€.

Toode on saadaval ka meie esinduskaupluses: Admirali Maja, Ahtri 6a, Tallinn.

Go to Top