Kirjeldus

Prontoman Spetsiaalne kreem – intensiivne hooldus tugevalt koormatud nahale.

Unikaalne aktiivne kompleks riisiiduõlist ja 5% uureast suurendab naha võimet säilitada vett ja soodustab kuiva naha regeneratsiooni ka diabeetikutel.

✔ Ainulaadne toimeainekompleks riisiiduõlist ja uureast
✔ Optimaalne nahahooldus ka diabeetikutele
✔ Väga efektiivne + pikaajaline toime
✔ Taastab varem kahjustatud nahka
✔ EI sisaldab silikooni ja mineraalõlisid

Mis on riisiiduõli?
Riisiiduõli on ainulaadne koostisosa, mida kasutatakse ka viimaste põlvkondade kosmeetikatoodetes. Riisiiduõli demonstreerib oma täielikku potentsiaali kombinatsioonis kreemidega, mis on mõeldud rabeda, pragunenud ja kuiva naha hoolduseks. Kreemis sisalduv fütosterool tungib sügavale nahka ja leevendab ärritust. Sarnaselt argaaniaõlile loob riisiiduõli nahal meeldiva tunde. Riisiiduõli ja kliidiõli on eriti rikkad E-vitamiini poolest ja neil on arvukad antioksüdante, mis aitavad võidelda vabade radikaalidega kehas.

Kasutamine: Kanda 1-2 korda päevas jalgadele ja/või jalalabadele ning masseerida õrnalt sisse.

Koostis: Aqua, karbamiid, glütserüül-steraat SE, lanoliin, glütseriin, fenoksüetanool, teetanüülalkohol, Helianthus Annuus seemneõli, Oryza Sativa kreeka õli, steariinhape, palmiinhape, bisabolool, glütserüül-oleaat, etüülheksüülglütseriin, C12-15 alküülbensoaat, kaprill / capric Triglütseriid, naatrium-akrülaadid, kopolümeer, kaaliumstearaat, piimhape, (parfüüm).