Kirjeldus

Prontoman Kaitsepihusti – kaitse seente ja mikroobide eest

✔ Pehmendab sarvestunud nahka ettevaatlikult, õrnalt ja traumasid tekitamata
✔ Toetab vigastatud naha paranemist
✔ Toimib põletikuvastaselt
✔ Meditsiinitoode

Prontoman Kaitsepihusti on lahus naha ja küünte antiseptiliseks puhastamiseks ning sarvestunud naha samaaegseks õrnalt pehmendamiseks. Vähenenud pindpinevuse ja pihustiga doseerimise tõttu puhastab Prontoman Kaitsepihusti usaldusväärselt ja valutult saastest ka neid piirkondi, mis on raskesti ligipääsetavad. Kindlalt kõrvaldatakse ka multiresistensted haigustekitajad (k.a MRSA, metitsilliiniresistentse Staphylococcus aureus) ja seennakkuse tekitajad.

Vigastatud naha puhul võib kaitsepihustit kasutada nakkuste profülaktikaks, lisakstoetab pihusti vigastatud naha paranemist. Koostisainete tõhusust on kliiniliselt tõestatud, need on ohutud ja neid peetakse haavaravis esimeseks valikuks. Prontoman kaitsepihustit võib kõhklusteta kasutada ka pikema perioodi vältel. Sobib hästi allergikutele ja diabeetikutele.

Kasutamine: Infektsiooni ennetamiseks võib vahendit kasutada ka vigastatud naha korral. Pihustada Prontoman Kaitsepihustit ohtralt, et eemaldada piirkonnast mustust, verd ja haigustekitajaid. Kui piirkond on väga määrdunud, korrata pihustamist mitu korda. Sarvestunud naha pehmendamiseks pihustage toodet ohtralt jalgadele. Lasta lahusel mõjuda, kuni sarvestunud nahk muutub valkjaks. Väga paksu sarvnaha korral (nt kandadel) tuleb lasta vahendil kauem mõjuda. Vajadusel pihustada uuesti.

Koostis: Aqua purificata, 0,1% Undecylenamidopropyl-betain, 0,1% Polyaminopropyl-biguanide (Polyhexanid)