Tasuta tarne pakiautomaati alates 100€Maksa nüüd kolmes jaos või järelmaksuga! Võta meiega ühendust telefoni teel +372 564 4125
Jalakaubamaja

Baehr® Iooniline õhupuhasti

350,00

Saadaval järeltellimisel

BAEHR ioonõhupuhasti on ideaalne alternatiiv ruumiõhu püsivaks puhastamiseks.

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 24393 Kategooriad: ,

Kirjeldus

● 3 tööetappi
● Lihtne ja mugav puuteekraan
● LED Valgusshow
● Taimeri seadistamine
● Öörežiim

Siseruumi õhu saastatus võib olla väga erinev. Sellel on palju põhjuseid, nagu tolm, õietolm, loomakarvad, viirused, bakterid, hallitus või saasteained ja palju muud. See võib põhjustada terviseprobleeme, eriti allergikutel. Ka regulaarne ventilatsioon sageli ei aita või on töökohas võimalik vaid piiratud määral. Ioonõhupuhasti kasutamine on eriti soovitatav linnakorterites. Eriti linnades on ioonide kontsentratsioon suletud ruumides eriti madal.

Pärast puhastavat äikest on õhk värskendav ja puhas. Selle põhjuseks on õhus olevad ioonid, st laetud osakesed. Just need osakesed muudavad meid pärast seda olukorda eriti värskendavaks. Kui hingame sisse selget õhku, suureneb meie heaolu; tunneme end aktiivsena ja võimsana. BAEHR ioonõhupuhasti on ideaalne alternatiiv ruumiõhu püsivaks puhastamiseks. Ioonidel võib olla otsene mõju Teie heaolule. Kohtades, kus tunneme end võimsana ja aktiivsena, näiteks rannikul või mägedes, on ioonide kontsentratsioon suurem.

BAEHR ioonõhupuhasti võib seda värskustunnet soodustada. Pöörlemine tagab tolmu või bakterite eemaldamise ning välisõhust saab eemaldada lõhnad. Toaõhus olevad ioonid võivad parandada enesetunnet. Väidetavalt imendub ioniseeritud õhk kopsudesse paremini, kuna tolmuosakesed muutuvad negatiivse laengu tõttu raskemaks ja vajuvad maapinnale. BAEHR ioonõhupuhasti sobib seetõttu eriti hästi allergikutele.

Tehnilised andmed:

  • Mõõtmed: 22 x 22 x 26 cm
  • Kaal: 1kg
  • Mahutavus: 1,5L
  • Tööaeg: 1-9 tundi
  • Sisend: DC 12V/9W

Laosolevate toodete tarneaeg on 2-3 tööpäeva. Eesti laos mitteolevate toodete tarneaeg on 14 tööpäeva.

Pakiautomaati tasuta trasport alates 75€ ja kulleriga kohale alates 100€.

Telli toode pakiautomaati või salongi: Admirali Maja, Ahtri 6a, Tallinn.

Go to Top